Do wakacji pozostało

---

Ogłoszenie oświatowe

Spotkania online
Serdecznie zapraszam Państwa oraz Państwa uczniów do udziału również w spotkaniach online organizowanych przez naszą Uczelnię.
Najbliższe spotkanie na które chciałabym Państwa zaprosić to webinar z udziałem Przemysława Staronia - Nauczyciela Roku 2018 - poświęcony emocjom. Webinar pod tytułem “Jak się czujesz? Porozmawiajmy o emocjach” odbędzie się 9 kwietnia o godz. 18.00.
Poniżej przesyłam link do szczegółowych informacji oraz formularza zgłoszeniowego: Koronawirus. Jak się czujesz? Porozmawiajmy o emocjach – webinar dla młodzieży: Koronawirus. Jak się czujesz?
Dodatkowo zapraszam do zapoznania się z materiałami z webinarów już zrealizowanych, które mogą być dla Państwa przydatne: Informacje o wszystkich spotkaniach online dostępne są na stronie: Wrocław aktualności miastowe.
Dzień Drzwi Otwartych On-line w Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
Szanowni Państwo, już w najbliższą sobotę zapraszamy na Dzień Drzwi Otwartych On-line w Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.
W tym dniu w godzinach od 10.00 do 13.00 będziemy prezentować naszą ofertę edukacyjną, w tym zasady rekrutacji na rok akademicki 2020/2021. W tym czasie na czacie do dyspozycji maturzystów będą również pracownicy i studenci, którzy chętnie odpowiedzą na pytania i rozwieją wątpliwości.
Wydarzenie odbędzie się na portalu społecznościowym Facebook pod adresem: https://www.facebook.com/events/227951231912815
Plan prezentacji podczas Dnia Drzwi Otwartych przesyłamy poniżej:
10.00 - Przywitanie uczestników przez Prorektor ds. Studenckich dr Agnieszkę Pisulę-Lewandowską
10.05 - Prezentacja Uczelni i ogólnych warunków rekrutacji
10.20 - Samorząd Studencki
10.30 - Fizjoterapia
10.45 - Kosmetologia
11.00 - Terapia
11.15 - Turystyka i rekreacja
11.30 - Sport
11.45 - Wychowanie fizyczne
12.00 - Klub Sportowy AZS-AWF Wrocław
12.15 - Erasmus
12.30 - Zespół Pieśni i Tańca Kalina
12.40 - Studenckie Towarzystwo Naukowe
12.50 - Szkoła doktorska
13.00 - Podsumowanie i zakończenie Dnia Drzwi Otwartych
W razie pytań prosimy o kontakt.
Pozdrawiamy serdecznie,
Biuro Rekrutacji Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
al. I.J. Paderewskiego 35
51-612 Wrocław
tel. 71 347 30 00.

Mistrzowie Logistyki - Gratulacje

W finale konkursu ,,Mistrzowie Logistyki’’ zwyciężyła drużyna z Zespołu Szkół Logistycznych w składzie: Barczyk Kamil, Łuszczek Aleksandra, Walęciak Klaudia, Knychas Zuzanna.
Czwarte miejsce zdobyli uczniowie naszej szkoły reprezentowani przez następujących uczniów: Wittek Magdalena, Szrejter Jakub, Olborski Kacper, Wiśniewski Konrad. Serdecznie gratulujemy wszystkim tak spektakularnych wyników!

W dniu 08 czerwca 2020 roku odbył się finał VIII edycji konkursu “Mistrzowie Logistyki” organizowanego przez Katedrę Zarządzania Strategicznego i Logistyki na Wydziale Ekonomii, Zarządzania i Turystyki Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu pod honorowym patronatem Jego Magnificencji prof. zw. dr Andrzeja Kalety, Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu we współpracy z następującymi partnerami: Sikla Polska Sp. z o.o., Karkonoskiego Towarzystwa Naukowego, Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” Sp. z o.o., INTERFERIE S.A. . Celem Konkursu było podniesienie wiedzy, umiejętności i kompetencji uczniów szkół ponadgimnazjalnych w zakresie zarządzania logistycznego.
Konkurs rozpoczął się w maju 2020 i składał się z dwóch etapów. Pierwsze etap odbywał się w szkołach ponadgimnazjalnych. W pierwszym etapie zadaniem uczestników konkursu było rozwiązanie studium przypadku. Uczniowie w grupach 4 osobowych mieli za zadanie rozwiązać problem zdiagnozowany w przedsiębiorstwie. Do finału dostały się dwie drużyny z naszej szkoły. Finał konkursu odbył się w systemie zdalnym za pośrednictwem oprogramowania Microsoft Teams. Zmagania finałowe miały charakter pracy grupowej. Na tej podstawie wyłoniono zwycięskie zespoły „Mistrzów Logistyki”.
Wszystkim laureatom składamy jeszcze raz serdeczne gratulację i dziękujemy za reprezentację szkoły na tak wysokim poziomie.

2020-06-17;   Urszula Staszewska-Wiertelak