Uprzejmie informuję, że w przypadku problemów związanych z korzystaniem z platformy edukacyjnej lub Dziennika Vulcan prosimy o kontakt:

  • reset hasła do platformy office.com p. Magdą Tomaszewską pod nr tel 71 7986899 wew 103 (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.),
  • dziennik Vulcan - wychowawcy klas, informatycy pod nr 71 7986899 wew 206. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jednocześnie kontakt z Nauczycielami zajmującymi się problemami z nauką zdalną możliwy jest pod służbowym adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dyrektor Zespołu Szkół Logistycznych
we Wrocławiu
Stella Gazdulska