Rozgrywki zakończone

League of Legends

Dnia 31.03 odbyły się rozgrywki eliminacyjne z gry LoL'a. Nasza drużyna ZLS grała przeciwko ZS nr2 w Lubartowie! Niestety nie udało nam się wygrać. Trafiliśmy na "lepszych".

Rocket League

Dnia 14.04 rozgrywki eliminacyjne z Rocket league. Trzy dni eliminacji i 3 gry w pierwszy dzień WYGRANE! W drugim dniu niestety przeciwnicy na farcie w ostatniej grze dnia wbijają nam gola. Jesteśmy trochę rozczarowani że szczęście się do nich uśmiechnęło, Ale mamy nadzieję że w 2 sezonie to do nas szczęście się uśmiechnie i przejdziemy do finałów.

Szachy - Chess

W dniu 21.04 odbyły sie rozgrywki eliminacyjne z szachów na platformie Chess. Drużyny Szachowe rozegrały 5 meczy w jednym lobby w tzw. Systemie Szwajcarskim 10+1 (10 minutowa partia + 1 sekunda co ruch). Udało nam się wygrać 3/5 partii.

Fortnite

Dnia 23.04 odbyły się rozgrywki w grze Fortnite - drużyna dokonała falstartu. Mam nadzieję, że następnym razaem bydzie już dobrze.

League of Legends
01
League of Legends
Rocket League
02
Rocket League
Szachy
predator_3
Szachy
Previous Next Play Pause
1 2 3

Podsumowanie

Uczestnicy rozgrywek, którzy zagrali choć jeden mecz otrzymali od organizatora Predator Games wspaniałe pamiątki w postaci ślicznych plecaków. Dziękuję wszystkim za udział w rozgrywkach, sczególnie KittyClouds za pomoc w organizowaniu zespołów i trzymanie ręki na pulsie.