Do wakacji pozostało

---

Modernizacja Kształcenia Zawodowego na Dolnym Śląsku

Od 2009 roku Szkoła uczestniczy w projekcie 'Modernizacja Kształcenia Zawodowego na Dolnym Śląsku' realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki przez Samorząd Województwa Dolnośląskiego w partnerstwie z Dolnośląskim Centrum Informacji Zawodowej i Doskonalenia Nauczycieli w Wałbrzychu.W ramach projektu realizowane są następujące działania:
  • dodatkowe zajęcia pozalekcyjne i pozaszkolne ukierunkowane na rozwój kompetencji kluczowych,
  • pomoc psychologiczno – pedagogiczna,
  • efektywne programy doradztwa edukacyjno-zawodowego,
  • wycieczki zawodoznawcze,
  • dodatkowe zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze,
  • projekty zawodoznawcze,
  • wyjazdowe zajęcia specjalistyczne w nowocześnie wyposażonych placówkach edukacyjnych,
  • staże/praktyki w zakładach pracy.

KONKURS MISTRZ W ZAWODZIE TECHNIK LOGISTYK

13.02.2015 r. w naszej szkole dobył się konkurs na MISTRZA W ZAWODZIE TECHNIK LOGISTYK. Trzech uczniów walczyło o wejście do finału wojewódzkiego, który zorganizowany zostanie również w naszej szkole 13.03.2015 r.
Uczniowie uczestniczący w tegorocznej edycji konkursu to Karolina Bednarzewska z kl.3TLa, Jakub Safian kl.3TLa oraz Kamil Gawęda kl.4TLa. Uczestnikom gratulujemy podjęcia walki o finał.

2015-02-20;   A K

KURSY ZAWODOWE

W ramach realizacji projektu "Modernizacja Kształcenia Zawodowego na Dolnym Śląsku II" 15 uczniów naszej szkoły uzyskało uprawnienia na operatora wózka widłowego z wymianą butli gazowej, oraz 15 uczniów uprawnienia na barmana. Uczestnikom kursów gratulujemy zdanych egzaminów i uzyskanych uprawnień.

2015-02-20;   Agnieszka Krupa

Kursy dla uczniów

Od 2.12.2013 roku rozpoczynają się kursy kwalifikacyjne dla uczniów na barmana, baristę i uprawnienia elektryczne do 1KV - SEP. Harmonogramy kursów w załączeniu."

2013-11-29;   A. K.

wycieczka zawodoznawcza

13 listopada b.r. odbyła się wycieczka do Węglińca dla uczniów kształcących się w zawodach technik transportu kolejowego i technik automatyk sterowania ruchem kolejowym. Młodzież zobaczyła jak zbudowane są urządzenia przekaźnikowe oraz Lokalne Centrum Sterowania ruchem kolejowym. Ponadto pracownicy stacji Węgliniec zademonstrowali młodzieży obsługę obydwóch systemów.

2013-11-21;   Agnieszka Krupa

Wycieczka do TOYOTY

15.11.2013 roku, grupa młodzieży kształcącej się w zawodzie technik logistyk miała możliwość zaobserwowania procesu technologicznego w przedsiębiorstwie zajmującym się produkcją silników do samochodów osobowych. Uczniowie zapoznani zostali również z zasadami funkcjonowania działu logistyki, systemem KANBAN oraz sposobami i terminami składnia zamówień.

2013-11-21;   Agnieszka Krupa