Mistrzostwa Wrocławia w Indywidualnych Biegach Przełajowych
i VII Otwarty Bieg Nauczycieli o Puchar Dyrektora Biura Sportu i Rekreacji Miasta Wrocławia - 03 kwietnia 2019 r.
Zespół Szkół Logistycznych

Zdjęcia: ............

Dnia 3 kwietnia odbyły się Mistrzostwa Wrocławia w Indywidualnych Biegach Przełajowych i VII Otwarty Bieg Nauczycieli o Puchar Dyrektora Biura Sportu i Rekreacji Miasta Wrocławia. Najlepszym uczniem naszej szkoły, który zajął 4 miejsce na dystansie 2400 m był Bartosz Stępień. Najszybszym nauczycielem w tegorocznej edycji biegu na 1200 m został nasz nauczyciel pan Cezary Budzeń, w czołówce uplasował się również pan Grzegorz Dorobek zajmując 4 miejsce. Pozostali uczniowie także osiągnęli swoje życiowe rekordy. W biegu chłopców w klasyfikacji drużynowej zajęliśmy wysokie 4 miejsce na 21 sklasyfikowanych szkół.